Take Your Business Online With

Fast, Secure, Powerful Web Hosting!

icon

30 Day Guarantee

icon

Trusted by 1.2 Millions user

icon

Speed Like No One Else

icon

Full Root and Full Control

www.
handБез скриени такси!
 • headphone24/7 поддршка
 • dbБЕСПЛАТНО хостирање на ДНС
 • attachmentFREE URL ForwardingБЕСПЛАТНО пренасочување на URL-адреса
 • mailБЕСПЛАТНО препраќање по е-пошта

#1 Web Hosting Provider

Check out our new range of great value web hosting plans with dozens of new features.

 • 24/7 Support
 • SAS SSD Enterprise Storage
 • Acronis Hourly Backups
 • MariaDB databases
 • Fortinet Hardware Firewalls

Starter

$10.00
/mo
USD
Top Features
 • 1 Website
 • 10 GB SSD Storage
 • Custom Themes
 • 24/7 Customer Support
 • Website Builder Available
 • WordPress Integration
 • Drag and Drop Functionality
 • AI-Driven Templates
 • Also Includes
 • Free Domain - 1 year
 • Free CDN Included
 • Free SSL for the 1st year
 • PLUS

  $15.00
  /mo
  USD
  Top Features
 • 10 Website
 • 20 GB SSD Storage
 • Custom Themes
 • 24/7 Customer Support
 • Website Builder Available
 • WordPress Integration
 • Drag and Drop Functionality
 • AI-Driven Templates
 • Also Includes
 • Free Domain - 1 year
 • Free CDN Included
 • Free SSL for the 1st year
 • Professional

  $10.00
  /mo
  USD
  Top Features
 • 1 Website
 • 10 GB SSD Storage
 • Custom Themes
 • 24/7 Customer Support
 • Website Builder Available
 • WordPress Integration
 • Drag and Drop Functionality
 • AI-Driven Templates
 • Also Includes
 • Free Domain - 1 year
 • Free CDN Included
 • Free SSL for the 1st year
 • #1 Web Hosting Provider

  Check out our new range of great value web hosting plans with dozens of new features.

  • 24/7 Support
  • SAS SSD Enterprise Storage
  • Acronis Hourly Backups
  • MariaDB databases
  • Fortinet Hardware Firewalls

  STANDARD

  $10.00
  /mo
  USD
  Top Features
 • CPU - 2.3 GHz
 • CPU - 4 Cores
 • CPU - 4 Threads
 • 24/7 Customer Support
 • CPU - 3 MB Cache
 • RAM - 4 GB
 • RAID Level 1 Storage - 2 x 500 GB
 • Network Bandwidth - 5 TB
 • Free Domains - 1
 • cPanel & WHM with Root1
 • Free CDN Included
 • Free SSL for the 1st year
 • ENHANCED

  $10.00
  /mo
  USD
  Top Features
 • CPU - 2.7 GHz
 • CPU - 4 Cores
 • CPU - 8 Threads
 • 24/7 Customer Support
 • CPU - 8 MB Cache
 • RAM - 8 GB
 • RAID Level 1 Storage - 3 x 500 GB
 • Network Bandwidth - 10 TB
 • Free Domains - 2
 • cPanel & WHM with Root1
 • Dedicated IPs - 4
 • Free SSL for the 1st year
 • PREMIUM

  $10.00
  /mo
  USD
 • Top Features
 • CPU - 3.5 GHz
 • CPU - 8 Cores
 • CPU - 16 Threads
 • 24/7 Customer Support
 • CPU - 8 MB Cache
 • RAM - 16 GB
 • RAID Level 1 Storage - 2 x 1000 GB
 • Network Bandwidth - 15 TB
 • Free Domains - 2
 • cPanel & WHM with Root1
 • Dedicated IPs - 6
 • Free SSL for the 1st year
 • Нашите производи

  Најдобри перформанси исполнува Целосна приспособливост.

  cloud server

  VPS хостинг

  Нашите сервери и инфраструктура се стандардно заштитени од напади на denial of service (DDoS).

  server

  Virtul Server

  RPN е приватна мрежна функционалност, посветена и физички одделена од вашиот интернет-мрежен интерфејс.

  cloud server

  Веб Хостирање

  Нашите Dedibox® сервери се сертифицирани VMWare Ready®.

  database

  Муабет со хостинг

  Речиси сите наши Dedibox® доаѓаат со хардвер KVM преку IP и далечински виртуелни медиуми како стандард.

  wordpress logo

  Wordpress хостинг

  Поголемиот дел од Dedibox серверите поддржуваат RAID, обезбедувајќи сигурност и перформанси.

  cloud icon

  Облак хостинг

  Нашата техничка помош е достапна 24 часа на ден, 7 дена во неделата преку билет и телефон, на француски, англиски и германски јазик.

  Aux Host

  Имаме совршен хостинг план за вашиот следен сервер, сајт, апликација, платформа или блог - сите поддржани од вашата наградувана 24/7 поддршка.

  Shared WordPress Hosting

  tagStarting From

  $10.00

  • Starts with 1 site
  • 3 environments/site
  • 25K visits/month
  • 50GB bandwidth
  • CDN & SSl included
  • Migrations free
  • Page Performance free
  • Powerful tools available
  Risk-free trial with Money Back Gurantee

  Start from as low 2.99 per month
  annual prepay.

  View Plan

  vps hosting

  tagStarting From

  Free

  • Starts with 10 site
  • 3 environments/site
  • 25K visits/month
  • 50GB bandwidth
  • CDN & SSl included
  • Migrations free
  • Page Performance free
  • Powerful tools available
  Risk-free trial with Money Back Gurantee

  Start from as low 7.99 per month
  annual prepay.

  View Plan

  dedicated server

  tagStarting From

  $10.00

  • Starts with Unlimited sites
  • 3 environments/site
  • 25K visits/month
  • 50GB bandwidth
  • CDN & SSl included
  • Migrations free
  • Page Performance free
  • Powerful tools available
  Risk-free trial with Money Back Gurantee

  Get 2 months free with
  annual prepay.

  View Plan

  CUSTOM PLAN

  Customize your hosting plan according to your own requirements.

  $10.00

  • Dedicated environment
  • High performance
  • High availability/redundancy
  • Managed onboarding
  • Fastest support response
  Call +1(929)8002575

  to talk to a sales specialist.

  View Plan

  Имаме хостинг решение за вас

  Изберете платформа

  lock icon

  Безбедност без заштита

  Нашите сервери и инфраструктура се стандардно заштитени од напади на denial of service (DDoS).

  speed-server

  БЛИЗНАТА БРЗИ брзини

  RPN е приватна мрежна функционалност, посветена и физички одделена од вашиот интернет-мрежен интерфејс.

  clock image

  НОЌЕН БАКУПИ

  Нашите Dedibox® сервери се сертифицирани VMWare Ready®.

  globe

  ГЛОБАЛНА ДОСТАПНОСТ

  Речиси сите наши Dedibox® доаѓаат со хардвер KVM преку IP и далечински виртуелни медиуми како стандард.

  safe and secure

  РЕМИГАНИРАН SFTP

  Поголемиот дел од Dedibox серверите поддржуваат RAID, обезбедувајќи сигурност и перформанси.

  wordpress logo

  СМЕНА ЗА РАБОТА

  Нашата техничка помош е достапна 24 часа на ден, 7 дена во неделата преку билет и телефон, на француски, англиски и германски јазик.

  phone icon
  ПОВИК НА САД
  +1(929)8002575
  (Бесплатно)
  chart
  РАЗМЕНА СО НАШИОТ
  ДОМАНСКИ ЕКСПЕРТИ

  Зошто да избереме?

  Водење на бизнис може да биде предизвик, така што ќе им помогнеме да нудиме БЕСПЛАТНИ веб-градители § со бесплатни фотографии на акции и бесплатна е-пошта со секое име на домен.

  Ултра брз облак хостинг

  Предности на Облак + Едноставност на Муабет Хостинг

  • Двоен 2.40GHz Xeon процесор
  • 24GB RAM меморија
  • 24x7x365 Поддршка
  • 250GB RAID 1 OS Drive
  • 1TB Кеширан клиент драјв
  • Apache 2.2x
  • PHP 5.3x, 5.4x, Perl, Python
  • Слободен DNS менаџмент
  • MySQL 5
  • Руби на шини
  • Анти-спам и заштита од вирус
  • Безбеден FTP пристап
  • Hotlink & Leech заштита
  • пристап до phpMyAdmin
  • Онлајн адреса за електронска пошта
  • Сега со кеширање на лакови
  clock image

  Сигурна моќност

  Дизајниран за непречено работење

  lock settings

  Мрежа и безбедност

  Максимална стабилност и стабилност

  safe and secure

  HVAC заштита

  Еластичност и вишок на сите нивоа

  CMS Icons

  инсталирајте популарни апликации во секунди

  Изберете од над 70 бесплатни инсталации со еден клик, вклучувајќи популарни системи за управување со содржини, како што се WordPress, joomla !, и Drupal; е-трговија решенија како osCommerce, OpenCart и PrestaShop; и огромна разновидност од други популарни софтверски наслови, вклучувајќи phpBB, Open Web Analytics и Moodle. Сите овие и повеќе се достапни како стандард со нашите Home Pro и Business Pro пакети.

  ВИДЕЈТЕ НАЈДЕТЕ КЛИКНИ ПРИДОБИВКИ
  ssl certificate

  Чувајте ги вашите сајтови безбедни со

  бесплатен SSL сертификат!

  Сертификатот SSL создава безбеден тунел преку кој информациите, вклучувајќи ги корисничките имиња, лозинките, броевите на кредитни картички и повеќе можат да поминат безбедно.

  Извади го
  theme logo

  Поддржуваме знаеме дека ќе ја сакам

  Нашите стручни експерти за поддршка се при рака, за да им помогнете веднаш да дојдете. Со бесплатни миграции на сајтови, пријателски консиерж помошници и 24x7 постојана поддршка - ќе имате сета помош што ви треба секогаш кога ви е потребна.

  Повик за активирање на резервни копии:

  +1(929)8002575

  svg icon
  Текст
  svg icon
  Разговор
  svg icon
  Телефон

  Често поставувани Прашања

  Амино киселини клишираат навредливо, го обвинуваат тежиот Ричардсон лигњи со висок животен век.
  Да сите веб-страници креирани со градителот на веб-страницата Weebly се оптимизирани за мобилни уреди.
  Да сите веб-страници креирани со градителот на веб-страницата Weebly се оптимизирани за мобилни уреди.
  Да сите веб-страници креирани со градителот на веб-страницата Weebly се оптимизирани за мобилни уреди.
  Да сите веб-страници креирани со градителот на веб-страницата Weebly се оптимизирани за мобилни уреди.